MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 6104021
nr 610 4021
Hängskåp
1700-tal. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , höjd: 130
Kondition: Senare lås, skador och kompletteringar
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 november 2009
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
600 kr
900 kr